چگونه بهترین رنگ لمینت دندان را انتخاب کنیم ؟


برای انتخاب بهترین رنگ لمینت دندان باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. رنگ لمینت سفید معمولا برای افرادی که رنگ پوست روشن دارند خیلی استفاده می شود. همچنین اگر تصمیم دارید فقط فک بالا را لمینت کنید، بهتر است از رنگ طبیعی استفاده کنید تا تفاوت رنگ فک بالا و پایین چندان محسوس نباشد.
تنها دندان‌ های شما نیستند که در انتخاب رنگ لمینت دندان تاثیرگذار هستند. بلکه رنگ پوست، شکل لبخند، شکل صورت و حتی سفیدی چشم‌ ها، همگی بر رنگ نهایی لمینت تأثیر می‌ گذارند. کنتراست رنگی که انتخاب می کنید، باید جذاب باشد، نه آشکار.

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد لمینت دندان (مزایا و معایب)

تمام ویژگی های خود را در نظر بگیرید

درجه بندی رنگ لمینت دندان

آن دندان ‌های سفید روشنی که در چهره افراد مشهور، خوب به نظر می‌ رسند، برای آن‌ ها سفارشی شده ‌اند. اگر روکش های شما بیش از حد سفید باشند، غیرطبیعی به نظر می رسند.

عوامل تعیین کننده انتخاب رنگ لمینت دندان

  • رنگ دندان های طبیعی زیر روکش ها نیز باید در نظر گرفته شود. اگر دندان ‌های شما رنگ زردی دارد، رنگ لمینت دندان سفید نرم‌ تر می ‌تواند پاسخگو باشد. اگر مینای دندان طبیعی شما بسیار تیره است، ممکن است به روکش هایی نیاز داشته باشید که مات تر هستند.
  • رنگ روکش ‌های شما و شفافیت آن‌ ها باید به طور یکپارچه با هم کار کنند تا درخشندگی مناسب و نور کافی را ارائه دهند. در نتیجه این ملاحظات، روکش ‌ها طبیعی به نظر می رسند.
  • سن و جنسیت شما نیز در انتخاب بهترین رنگ لمینت دندان نقش مهمی دارند. اینکه هر چه جوان تر باشید باید رنگ لمینت دندان هایتان سفید تر باشد یا نه به شما و دندانپزشک شما بسیار وابسته است.

چگونه رنگ لمینت دندان را انتخاب کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست