چگونه رنگ لمینت دندان را انتخاب کنیم؟

چگونه رنگ لمینت دندان را انتخاب کنیم؟

رنگ لمینت دندان ها عموما سفید هستند، اما زمانی که شما و دندانپزشک در حال طراحی روکش ‌هایتان هستید، فقط یک رنگ سفید وجود ندارد.

بیماران باید فاکتور های متعددی را در هنگام استقرار رنگ نهایی در نظر بگیرند و دلایل زیادی وجود دارد که چرا برخی ترکیب ‌های رنگی برای شما بهتر از سایرین کار می‌ کنند.

فکر دندان های فوق العاده سفید را از سرتان بیرون کنید

آن دندان ‌های سفید روشنی که در چهره افراد مشهور، خوب به نظر می‌ رسند، برای آن‌ ها سفارشی شده ‌اند. اگر روکش های شما بیش از حد سفید باشند، غیرطبیعی به نظر می رسند.

دندانپزشک کلینیک مهدیس به شما اطلاع می ‌دهد که آیا چهره شما به گونه ای هست که می ‌توانید دندان‌ های سفید درخشان داشته باشید یا خیر.

تمام ویژگی های خود را در نظر بگیرید

رنگ پوست و سفیدی چشم شما در رنگ نهایی روکش شما نقش دارد. شما دندان ‌های سفیدی می ‌خواهید که مکمل و جذاب باشند، نه نشان دهنده تضاد آشکار با بقیه ویژگی‌ های شما.

رنگ دندان های طبیعی زیر روکش ها نیز باید در نظر گرفته شود. اگر دندان ‌های شما رنگ زردی دارد، رنگ لمینت دندان سفید نرم‌ تر می ‌تواند پاسخگو باشد. اگر مینای دندان طبیعی شما بسیار تیره است، ممکن است به روکش هایی نیاز داشته باشید که مات تر هستند.

رنگ روکش ‌های شما و شفافیت آن‌ ها باید به طور یکپارچه با هم کار کنند تا درخشندگی مناسب و نور کافی را ارائه دهند. در نتیجه این ملاحظات، روکش ‌ها طبیعی به نظر می رسند.

تمام ویژگی های خود را در نظر بگیرید

خودتان باشید!

سن شما در انتخاب بهترین رنگ سفید برای روکش های لمینت دندان شما نقش مهمی دارد. آیا دندان های بسیار سفید برای فردی در سن شما مناسب است؟ یا این که لبخند شما باید ظاهر معمولی تری داشته باشد؟

در نهایت، شما چیزی را می خواهید که طبیعی به نظر برسد تا آرایش لبخند شما جعلی جلوه نکند، بلکه درست مانند بهترین نسخه خودتان باشد.

روکش‌های شما به ‌طور خودکار، شما را جوان ‌تر از آن چه هستید، نشان می ‌دهند، زیرا روشن، سفید و بی ‌عیب هستند و هر نقصی را پنهان می‌ کنند. این یک عارضه جانبی است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

عجله نکنید!

یکی از مهم ترین تصمیمات برای اصلاح لبخند، عجله نکردن در تصمیم گیری است، به خصوص در مورد لمینت ها. برای مدتی، انتخاب های خود را ارزیابی کرده و به این فکر کنید که با یک روکش رنگی نسبت به رنگ دیگر چگونه به نظر می رسید.

وقتی آن روکش ها در جای خود چسبانده شدند، دیگر امکان تغییر وجود ندارد. همچنین با توجه به این که عمر لمینت دندان بسیار زیاد است، بهتر است با دقت، انتخاب را انجام دهید.

برای انتخاب رنگ لمینت دندان عجله نکنید!

ویژگی های رنگ انواع لمینت دندان

لمینت های دندان برای همه یک سایز نیستند. هنگام تصمیم گیری در مورد این که لمینت های شما چگونه باید باشند، ویژگی های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. این بهبود زیبایی برای دندان های شما تا هر جزئیات کوچکی سفارشی می شود که رنگ، عامل اصلی آن است.

در این جا جزئیاتی وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در مورد ترکیب رنگ روکش ها در نظر داشته باشید.

  • روکش های شما ممکن است بیش از حد سفید باشند. بدیهی است که شما به دنبال دندان های سفید تر هستید، اما روکش هایی که بیش از حد سفید هستند، غیرطبیعی به نظر می رسند. فقط برخی از افراد می توانند درخشان ترین رنگ سفید را انتخاب کنند. دندانپزشک به شما اطلاع می دهد که آیا شما یکی از آن ها هستید یا خیر.
  • فقط دندان‌ های شما نیستند که در انتخاب رنگ لمینت دندان تاثیرگذار هستند. بلکه رنگ پوست، شکل لبخند، شکل صورت و حتی سفیدی چشم‌ ها، همگی بر رنگ نهایی روکش ‌ها تأثیر می‌ گذارند. کنتراست رنگی که انتخاب می کنید، باید جذاب باشد، نه آشکار.
  • سن و جنسیت شما نیز در انتخاب بهترین رنگ لمینت دندان نقش دارند. آیا هر چه جوان تر باشید، باید دندان هایتان نیز سفید تر باشد؟ این به شما و دندانپزشک شما بستگی دارد.
  • درک درستی از میزان شفافیت داشته باشید. لمینت های دندان به طرز باورنکردنی قوی هستند، اما همچنین فوق العاده نازک می باشند. شفافیت روکش های شما باید به دقت و با توجه به ویژگی های ظاهری چهره شما انتخاب شوند.
ویژگی های رنگ انواع لمینت دندان

رنگ را با دقت انتخاب کنید

دندانپزشکان زیبایی کلینیک مهدیس، شما را در مسیر درست نگه می دارند، به سوالات شما پاسخ داده و اطمینان حاصل می کنند که بهترین حالت ممکن لبخند را داشته باشید.

دندانپزشک شما نظرات زیادی در مورد انتخاب هایی که برای تمام ویژگی های روکش انجام می دهید، بیان می کند. همچنین باید نوع روکشی را که برای اهداف لبخند و بودجه شما مناسب است، در نظر بگیرید.

در نهایت، نحوه سفارشی سازی لمینت های دندان به شما بستگی دارد. هنگام تصمیم گیری در مورد رنگ وقت کافی را صرف انتخاب کنید. شما و دندانپزشکتان می توانید با مشورت یکدیگر، سایه یا رنگی را که می خواهید، برای روکش های خود انتخاب کنید.

دندانپزشک شما می تواند رنگ های وینر کامپوزیت را مخلوط کند تا روکش های شما طبیعی تر به نظر برسد.

رنگ لمینت دندان را با دقت انتخاب کنید

با یک دندانپزشک زیبایی با تجربه کار کنید

هنگام طراحی روکش های لمینت دندان باید به ویژگی های زیادی توجه کنید، به خصوص رنگ. هنگامی که با یک دندانپزشک زیبایی آگاه و با تجربه در کلینیک دندانپزشکی مهدیس کار می کنید، می توانید با دقت و با تفکر، نوع مناسب روکش سفید را برای لبخندی بی عیب و نقص انتخاب کنید.

مشاورین مجرب کلینیک دندانپزشکی مهدیس، همچنین می توانند شما را با فرق لمینت و کامپوزیت آشنا کرده و شما را از قیمت لمینت دندان آگاه کنند.

با توجه به خدمات ارائه شده و با در نظر گرفتن فاکتور های گوناگون، قیمت لمینت دندان طرح لبخند و قیمت لمینت دندان ثابت می توانند متفاوت باشند.

شما قادر خواهید بود تا به صورت آنلاین نیز قرار ملاقات بگیرید تا در مورد اهداف لبخند خود صحبت و پاسخ تمام سوالات مربوط به روکش را دریافت کنید و با کسی کار کنید که به شما کمک کند تا انتخاب درستی برای اصلاح لبخند خود داشته باشید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
دندان از دست رفته را با کدام روش جایگزین کنیم ؟ بریج یا ایمپلنت؟
نوشتهٔ بعدی
لمینت دندان را زیباتر می سازد یا ونیر کامپوزیت؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست