قیمت ایمپلنت دندان

هزینه و قیمت ایمپلنت دندان همراه با روکش و عمل جراحی


از بهترین راه هایی که می توان به طور دقیق از قیمت ایمپلنت دندن آگاه شد، مراجعه به دندان پزشک و معاینه توسط متخصص ایمپلنت می باشد. با این حال برای آگاهی افراد از قیمت انجام ایمپلنت دندان در زیر لیست کامل قیمت ایمپلنت همراه با هزینه جراحی و روکش ایمپلنت را آورده ایم. عوامل زیادی بر روی هزینه ایمپلنت دندان تاثیر گذار می باشند. برای اینکه انجام ایمپلنت به بهترین شکل انجام شود بایستی علاوه بر تجربه و تخصص بالای پزشک، از برند و جنس مرغوب برای کاشت دندان جایگزین استفاده کنیم.

قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۱

مرکز تخصصی ایمپلنت در غرب تهران (صادقیه)
کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مهدیس  ۰۲۱۴۴۰۸۱۲۹۱

لیست کامل قیمت انواع ایمپلنت دندان همراه با هزینه روکش و جراحی

برند ایمپلنت کشور سازنده قیمت هر واحد ایمپلنت دندان + روکش و جراحی
Dentis کره ۸,۰۰۰,۰۰۰
osstem کره ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
ایرانی ۷,۰۰۰,۰۰۰
Implant swiss سوئیس ۸,۵۰۰,۰۰۰
straumann سوئیس ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
straumann سوئیس ۱۸,۰۰۰,۰۰۰

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایمپلنت دندان


از مهمترین و اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایمپلنت دندان، جنس و برند ایمپلنت می باشد. معمولا جنس اکثر ایمپلنت ها از تیتانیوم ساخته می شود. در این میان برند های سوئیسی و کره ای هم از کارایی بالایی برخوردارند. علاوه بر قیمت ایمپلنت بیشتر باید به تجربه و مهارت متخصص ایمپلنتی که انتخاب کرده اید توجه کنید. امروزه اکثر ایمپلنت های استفاده شده در کشور کره ای هستند. ایمپلنت های سوئیسی هم قیمت مناسب و هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
لازمه اصلی انجام ایمپلنت در کلینیک های دندان پزشکی، تجربه و تخصص بالای پزشک ایمپلنت است. انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت به طور مستقیم بر قیمت انجام ایمپلنت تاثیر گذاشته و عوارض ایمپلنت دندان را تا حد زیادی کاهش می دهد.

هزینه نهایی ایمپلنت دندان


ما در بالا لیست قیمت هر واحد ایمپلنت دندان را به صورت تکی آورده ایم. هزینه های اعلام شده برای انجام ایمپلنت در کلینیک مهدیس با احتساب روکش و عمل جراحی اعلام شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت ایمپلنت دندان می توانید با مرکز شبانه روزی مهدیس ( کلینیک غرب تهران) تماس گرفته و از قیمت روز ایمپلنت آگاه شوید.
هزینه های اضافی دیگری که در انجام ایمپلنت ممکن است داشته باشید، یکی مربوط به کشیدن دندان (در صورت نیاز) و دیگری مربوط به پیوند استخوان می باشد. بیمارانی که استخوان دندان آنها تضعیف شده و به نوعی تحلیل رفته نیاز به پیوند استخوان می کنند. هزینه پیوند استخوان با توجه به میزان مصرف مواد در هنگام ویزیت پزشک به هزینه های جانبی ایمپلنت اضافه می شود. در موارد بسیار نادری ممکن است جراحی سینوس هم لازم باشد که در هنگام ویزیت مشخص می گردد.

قیمت ایمپلنت اقساطی


گران بودن قیمت ایمپلنت دندان سبب شده در بسیاری از کلینیک های دندان پزشکی به صورت اقساطی عمل ایمپلنت انجام شود. کلینیک شبانه روزی مهدیس با در نظر گرفتن شرایط ویژه برای بیماران، انجام ایمپلنت را به صورت اقساطی با چک به بیماران ارائه می دهد.

لیست قیمت ایمپلنت اقساطی

تعداد ایمپلنت شرایط پرداخت با چک شرایط پرداخت بدون چک
۱ الی ۳ واحد ایمپلنت ۵۰ % نقد مابقی در ۴ چک ۵۰ درصد نقد و مابقی زمان تحویل
۴ الی ۷ واحد ایمپلنت ۴۰ % نقد مابقی در ۵ چک ۵۰ درصد نقد و مابقی زمان تحویل
بیشتر از ۷ واحد ایمپلنت ۳۰ % نقد مابقی در ۶ چک ۵۰ درصد نقد و مابقی زمان تحویل

بهترین برند ایمپلنت دندان کدام است ؟


برند های ایمپلنت دندان از لحاظ کیفیت و ماندگاری و قیمت به درجات مختلفی دسته بندی می شوند. در حال حاظر بیش از ۱۵۰ شرکت در سرتاسر دنیا در حال ساخت ایمپلنت هستند. انتخاب نوع ایمپلنت برای یک فرد عادی در بین برند های مختلف کار دشواری است. ما در کلینیک مهدیس با در نظر گرفتن سایر کلینیک های معتبر جهانی در استفاده از نوع ایمپلنت، بهترین نوع ایمپلنت را برای مشتریان به کار می بریم. از بین چند برند مطرح جهانی ایمپلنت های سوئیسی به دلیل کیفیت بالا از قیمت گران تری برخوردار می باشند.
نوع ایمپلنت ها بر حسب کیفیت کشور سازنده :

  • ایمپلنت های سوئیسی
  • ایمپلنت های آمریکایی
  • ایمپلنت های اروپا
  • ایمپلنت های کره ای

 

علاوه بر انتحاب بهترین نوع ایمپلنت، پزشک ایمپلنت باید از تخصص و مهارت کافی برخوردار باشد.

قیمت ایمپلنت سوئیسی


ایمپلنت های سوئیسی از لحاظ کیفیت و دوام در بهترین رده های قرار دارند. یکی از برند های معتبر سوئیسی به نام اشترودن از محبوبیت بسیار بالایی بین پزشکان و بیماران برخوردار است. قیمت ایمپلنت اشترودن به دلیل کیفیت و ماندگاری بالا از سایر برند های مطرح گران تر می باشد. محصولات اشترودن بسیار نوآورانه، بادوام و ایمن هستند. آنها همچنین به متخصصان و کلینیک های دندانپزشکی محصولات ترمیمی و جراحی ارائه می دهند. به عنوان منبع کامل دندانپزشکی، بسیاری از کلینیک ها و متخصصان دندانپزشکی، برند Straumann را ترجیح می دهند.

قیمت ایمپلنت دندان اشترومن :

هرینه هر واحد ایمپلنت اشترومن با احتساب روکش و عمل جراحی بین ۱۲ تا ۱۸ میلیون تومان متغیر است.

قیمت انواع ایمپلنت کره ای


برند های کره ای در بازار انواع مختلفی دارند. قیمت ایمپلنت کره ای در مقایسه با سایر برندها از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

قیمت ایمپلنت کره ای اوستم osstem :

قیمت ایمپلنت اوستم همراه با هزینه روکش و جراحی در حدود ۱۲ میلیون می باشد. که در مقایسه با سایر ایمپلنت های کره ای گران تر می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای دنتیس Dentis :

دنتیس برند خیلی خوبی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. رزیدنت پروتزی که عفونت و استانداردهای جراحی ایمپلنت را رعایت می کند، یکی از به صرفه ترین ایمپلنت های بازار را خواهد داشت. با توجه به قیمت ارزان ایمپلنت کره ای، در اکثر دندان پزشکی ها بسیار پرکاربرد است. قیمت ایمپلنت دنتیس با هزینه روکش و جراحی حدود ۸ میلیون تومان می باشد.

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین چقدر است ؟


کلا انجام ایمپلنت در مورد فک بالا و پایین بستگی به نوع استخوان فک دارد. در بعضی مواقع بسته به شرایط ممکن است ۸ تا ایمپلنت را به کار ببریم که به آن اوردنچر می گویند. و هم به صورت تکی برای هر فک به طور جدا ایمپلنت قابل انجام است. تمام روکش های انجام شده در هر دو حالت تماما از جنس سرامیکی می باشند. برای مطلع شدن از قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین بهترین و دقیق راهی که می توان گفت، معاینه توسط پزشک ایمپلنت می باشد. 

آیا هزینه ایمپلنت دندان شامل بیمه می شود؟


با توجه به اینکه انجام ایمپلنت جزو عمل های زیبایی می باشد، هزینه انجام آن شامل بیمه نمی شود و هیچکدام از بیمه های تامین اجتماعی و تکمیلی و خصوصی هزینه انجام ایمپلنت را جزء بیمه های تحت پوشش خود قرار نمی دهند.

فهرست