مشاوره آنلاین دندانپزشکی رایگان

افرادی که به هر علتی امکان مراجعه حضوری برایشان میسر نیست، می توانند به صورت غیر حضوری از خدمات دندانپزشکی استفاده کنند. برای دریافت مشاوره آنلاین دندان پزشکی کافی است از طریق آیکون واتساپ زیر سوالات مربوط به دندان پزشکی خود را بپرسید.
همچنین در صورت داشتن عکس از وضعیت دندان می توانید آن را برای متخصصان ما فرستاده تا نسبت به رفع ناهنجاری دندان از مشاوره بهره مند شوید.

مشاوره دندانپزشکی در واتساپ


برای جلوگیری از اتلاف وقت بیماران و مشاوره کامل در مورد دندان افراد مختلف، کلینیک دندانپزشکی مهدیس به طور کامل به بیماران در واتساپ مشاوره رایگان می دهد. مشاوره دندانپزشکی در واتساپ برای خانم های باردار یا افرادی که توانایی آمدن به کلینیک را ندارند بسیار مفید می باشد. همچنین از طریق واتساپ می توانید عکس های دندان خود را برای پزشکان متخصص مهدیس ارسال کنید.

شماره تماس واتساپ جهت ارسال عکس های دندان :
۰۹۰۵۱۱۰۴۸۴۵

سوالات دندانپزشکی خود را می توانید مستقیم با پزشکان متخصص حوزه ایمپلنت و ارتودنسی و ترمیمی در میان بگذارید.

مشاوره آنلاین دندانپزشکی شامل چه خدماتی می شود؟

مشاوره آنلاین در زمینه ایمپلنت دندان (قیمت و هزینه ایمپلنت دندان)

مشاوره آنلاین دندان اطفال : اگر در رابطه با دندان کودک سوالی دارید و یا اتفاقی ناگوار برای فرزند خود رخ داده می توانید با متخصص اطفال سوالات خود را در میان بگذارید.

مشاوره آنلاین ترمیم و زیبایی دندان (لمینت، کامپوزیت)

امروزه اکثر افراد برای بهبود طرح لبخند و زیبایی خود دندان های خود را یا از طریق لمینت و یا کامپوزیت ترمیم و بهینه می کنند. اگر در مورد هزینه لمینت دندان و یا عوارض و مشکلات آن سوالی دارید می توانید هم به صورت تلفنی و هم از طریق واتساپ عکس دندان خود را ارسال کرده و از مشاوره در این رمینه نیز بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین در مورد جراحی دندان

مشاوره رایگان در مورد پر کردن دندان (آمالگام، کامپوزیت)

 شبانه روزی ۰۲۱۴۴۰۸۱۳۰۳

اطلاعات تماس

تهران ، فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت اله کاشانی ، بعداز اباذر ، نرسیده به مهران ، پلاک ۶۹ ، طبقه اول
۴۴۰۸۱۳۰۳ ۰۲۱ – ۴۴۰۸۱۲۹۱ ۰۲۱

شبکه های اجتماعی

Instagram
Telegram
فهرست